ORPHEUS - Kongre
Lisansüstü Eğitimde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Doktora Öğretiminin İyileştirilmesi Çalıştayı
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü olarak katkı sunmaktan keyif duyduğumuz, Yükseköğretim Kurulu tarafından 14 Şubat 2022 tarihinde Hacettepe Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Doktora Öğretiminin İyileştirilmesi Çalıştayı’nın raporu yayımlandı.
TÜBİTAK'tan MD - PhD Eğitim Programı Öğrencilerine Müjde!
2211 - Genel Yurt İçi Doktora Burs Programına başvuru yapan MD - PhD Eğitim Programına kayıtlı öğrencilere 60 aya kadar aylık 5500 TL burs imkanı
Universiti Teknologi Malaysia (UTM), doktora mezun adayları için kariyer fırsatı.
Değişim anlaşmamız bulunan Universiti Teknologi Malaysia (UTM), doktora mezun adayları için kendi bünyesinde Öğretim Görevlisi Olarak Kariyer  Yapma Fırsatlarına ilişkin aşağıdaki e-posta iletmiştir.
 

Universiti Teknologi Malaysia'dan (UTM) selamlar,

Sevgili Beyefendi / Hanımefendi,

Her şeyden önce, UTM'de bir kariyere giden yolu inşa etmek isteyen hevesli Doktora Mezunlarına çalışma olanağı sağlamaktan her zaman mutluluk duyuyoruz. Bu nedenle, UTM'deki iş fırsatları ile ilgili posterimizi ilgili kurumunuzun Yüksek Lisans Ofisine yaymak için nazik yardımınızı rica ediyoruz. Lütfen bu konuyu ağırladığınız için en derin şükranlarımızı kabul edin.

UTM'deki kariyer olanaklarıyla ilgili olarak bize jawatanakademik@utm.my adresinden bir e-posta göndermenizi rica ederiz.

Human Resource Division
Department of Registrar
Universiti Teknologi Malaysia (UTM)
81310 Johor Bahru, Johor, Malaysia

Tel:  +607  55 31178
Fax: +607  55 30559
Email: jawatanakademik@utm.my
Site: registrar.utm.my

Teşekkürler.

Saygılarımla,