ORPHEUS - Kongre
Lisansüstü Eğitimde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
TÜBİTAK'tan MD - PhD Eğitim Programı Öğrencilerine Müjde!
2211 - Genel Yurt İçi Doktora Burs Programına başvuru yapan MD - PhD Eğitim Programına kayıtlı öğrencilere 60 aya kadar aylık 5500 TL burs imkanı
Mezuniyet Töreni

Sevgili Mezunumuz, 

Enstitümüzün 1 Ekim 2019-1 Eylül 2021 tarihleri arasında mezun olan lisansüstü öğrencileri için düzenleyeceği Mezuniyet Töreni 6 Eylül 2021 Pazartesi günü Sıhhiye Kampüsü Açık Amfide Saat 10:00-12:00 arasında yapılacaktır.

Büyük emekler ve özveriler sonucunda hak ettiğiniz derecenizi hep birlikte bir kez daha kutlamayı arzu ettiğimiz törene katılım durumunuzu (katılım formunu daha önce dolduranların da tekrar doldurması gerekmektedir) 26.08.2021 tarihine kadar enstitümüze aşağıda bağlantısı verilen form aracılığı ile bildirmenizi rica ederiz.

Üniversitemiz Senatosu tarafından alınan karar gereğince törene katılım sağlayacak olan mezunlarımızın aşı kartları ya da törenden en fazla 72 saat önce yaptırmış oldukları negatif PCR test sonuçlarını tören için kimlik belgesi karşılığında cüppelerini Enstitümüzden alırken beyan etmeleri gerekmektedir. Cüppelerinizi kimlik belgesi ile birlikte 3 Eylül 2021 Cuma günü ya da Tören sabahı 8.30-9.30 saatleri arasında alabilirsiniz.

Tören sunumunda kullanılmak üzere danışmanınız ile birlikte bir fotoğrafınızı aertas@hacettepe.edu.tr adresine gönderebilirsiniz.

https://forms.gle/y3seaD21ePutRUA77

Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü