ORPHEUS - Kongre
Lisansüstü Eğitimde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
TÜBİTAK'tan MD - PhD Eğitim Programı Öğrencilerine Müjde!
2211 - Genel Yurt İçi Doktora Burs Programına başvuru yapan MD - PhD Eğitim Programına kayıtlı öğrencilere 60 aya kadar aylık 5500 TL burs imkanı
Mevlana değişim protokolü kapsamında Azerbaycan Gence Devlet Üniversitesi ile Üniversitemiz arasında öğrenci değişimi için talep toplama süreci başlamıştır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Azerbaycan Gence Devlet Üniversitesi tanıtımı için tıklayınız.

Azerbaycan Gence Devlet Üniversitesi ile imzalanan protokol için tıklayınız.

Bölümünüz bu protokol ile ilgileniyorsa lütfen aşağıda listelenen bilgileri e-posta yoluyla koordinatörlüğümüze iletiniz:
1-      Üniversitenin hangi program ya da programlarıyla ilgilendiğinizi belirtiniz. 
2-    Protokol 5 yıl için imzalanacaktır. Aşağıdaki satırlara yıllık öğrenci ve öğretim üyesi değişim sayılarını yazınız. (Yazdığınız süreler maksimum süreyi belirtecektir. Örneğin; 1 öğrenci 2 sömestr yazarsanız, öğrenci 1 sömestr da gidebilir. Ancak 1 sömestr yazarsanız bu süre 2 sömestra çıkarılamaz. Aynı şekilde öğretim üyesi değişiminde 3 ay yazarsanız daha kısa sürelerle değişim yapılabilir ancak 1 ay yazarsanız bu süreyi uzatamazsınız.

Öğrenci Değişimi (her düzey için sayılarla belirtiniz):

Lisans:

Kaç sömestr(1veya 2):

Yüksek Lisans:

Kaç sömestr(1veya 2):

Doktora:
Kaç sömestr(1veya 2):

Öğretim Üyesi Değişimi:

Her yıl ...... kişi ........ (2 hafta ile 3 ay arası) Süre ile

12 Ocak 2018 tarihine kadar talepler alınacaktır. Anlaşılmayan hususlar için mevlana@hacettepe.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz, her zaman sizlere cevap vermeye hazırız. Mevlana Değişim Programı ile ilgili detaylar için güncellenen web sitemize //www.mevlana.hacettepe.edu.tr/ göz atabilir ve cevabını bulamadığınız soruları yine e-posta adresimize yöneltebilirsiniz.

Saygılarımızla,

 

-- 

Mevlana Değişim Programı Koordinatörlüğü

Tlf: + 90 (312) 297 60 28

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü

Makine Mühendisliği Binası, 4. Kat

www.mevlana.hacettepe.edu.tr