ORPHEUS - Kongre
Lisansüstü Eğitimde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
TÜBİTAK'tan MD - PhD Eğitim Programı Öğrencilerine Müjde!
2211 - Genel Yurt İçi Doktora Burs Programına başvuru yapan MD - PhD Eğitim Programına kayıtlı öğrencilere 60 aya kadar aylık 5500 TL burs imkanı
IV. Danışman Eğitimi Çalıştayı Atölye Grupları (Güncel)
GRUP 1    
Ana Bilim Dalı Unvan Ad - Soyad
Spor Bilimleri Ve Teknolojisi Prof.Dr. Canan KOCA ARITAN
Farmasötik Teknoloji Dr.Öğr.Üyesi Selin Seda TİMUR
Farmakognozi Dr.Öğr.Üyesi Yasin GENÇ
Tıp Eğitimi ve Bilişimi  Prof.Dr. Sevgi TURAN
Odyoloji Prof.Dr. Gonca SENNAROĞLU
Dil ve Konuşma Terapisi Dr. Ayşın Noyan ERBAŞ
Dahili ve Cerrahi Araştırmalar Prof.Dr. Saniye EKİNCİ
Çocuk Sağlığı Enstitüsü Prof.Dr. Fatih ÖZALTIN
Radyasyon Onk. Doç.Dr. Pervin HÜRMÜZ
Endodonti Dr.  Sevinç ASKERBEYLİ ÖRS
Pedodonti Prof.Dr. Melek Dilek TURGUT
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Doç.Dr. Numan DEMİR
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Prof.Dr. Çağrı Mesut TEMUÇİN
Farmasötik Teknoloji Prof.Dr. Selma ŞAHİN
     
GRUP 2    
Ana Bilim Dalı Unvan Ad - Soyad
Spor Bilimleri Ve Teknolojisi Doç.Dr. Yeşim BULCA
Farmasötik Teknoloji Dr.Öğr.Üyesi Yağmur AKDAĞ ÇAYLI
Analitik Kimya Prof.Dr. Nursabah BAŞCI AKDUMAN
Tıp Eğitimi ve Bilişimi  Doç.Dr. Orhan ODABAŞI
Odyoloji Prof.Dr. Esra YÜCEL
Toplum Beslenmesi Dr.Öğr.Üyesi Nesli ERSOY
Dahili ve Cerrahi Araştırmalar Doç.Dr. Banu KILIÇASLAN
Çocuk Sağlığı Enstitüsü Prof.Dr. Ali DÜZOVA
Radyasyon Onk. Dr. Fazlı Yağız YEDEKÇİ
Protetik Diş Tedavisi Prof.Dr. Nesrin ANIL
Pedodonti Dr.Öğr.Üyesi Tülin İLERİ KEÇELİ
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Doç.Dr. Yavuz AYHAN
Farmakognozi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem KAHRAMAN
Pedodonti Prof.Dr. Zafer Cavit ÇEHRELİ
     
GRUP 3    
Ana Bilim Dalı Unvan Ad - Soyad
Spor Bilimleri Ve Teknolojisi Doç.Dr. Deniz HÜNÜK
Farmasötik Teknoloji Dr.Öğr.Üyesi Kıvılcım ÖZTÜRK ATAR
Analitik Kimya Dr.Öğr.Üyesi Ayşegül DOĞAN
Tıp Eğitimi ve Bilişimi  Dr.Öğr.Üyesi Güşen TAŞDELEN TEKER
Odyoloji Dr.Öğr.Üyesi Hilal DİNÇER
Psikiyatri Hemşireliği Dr.Öğr.Üyesi Melike Ayça AY KAATSIZ
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Prof.Dr. Gül YAZICIOĞLU
Çocuk Sağlığı Enstitüsü Doç.Dr. Hasan Tolga ÇELİK
Radyasyon Onk. Dr. Fatih BİLTEKİN
Protetik Diş Tedavisi Prof.Dr. H. Canan HEKİMOĞLU
Pedodonti Dr.Öğr.Üyesi Beste ÖZGÜR
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Dr.Öğr.Üyesi İrem YILDIZ
Tıp Eğitimi ve Bilişimi  Prof.Dr. Melih ELÇİN
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Prof.Dr. Suzan ÖZER
Radyasyon Onk. Dr. Öğr. Üyesi Mete YEĞİNER
     
GRUP 4     
Ana Bilim Dalı Unvan Ad - Soyad
Spor Bilimleri Ve Teknolojisi Dr.Öğr.Üyesi Pınar ÖZTÜRK
Temel Bilimleri Dr.Öğr.Üyesi Merve GÜLTEKİNOĞLU BAYRAM
Tıbbi Biyokimya Doç.Dr. Oytun PORTAKAL AKÇİN
Histoloji ve Embriyoloji Dr.Öğr.Üyesi Elif BİLGİÇ
Odyoloji Öğr.Gör.Dr. Öznur YİĞİT
Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Dr.Öğr.Üyesi Zahide TUNÇBİLEK
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Prof.Dr. İrem DÜZGÜN
Çocuk Sağlığı Enstitüsü Prof.Dr. Şule YİĞİT
Prenvatif Onkoloji Prof.Dr. İsmail ÇELİK
Protetik Diş Tedavisi Doç.Dr. Güliz AKTAŞ
Pedodonti Dr.Öğr.Üyesi Gizem ERBAŞ ÜNVERDİ
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Dr.Öğr.Üyesi Elçin ÖZÇELİK EROĞLU
Halk Sağlığı  Prof.Dr. Ali Naci YILDIZ
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Prof.Dr. Serap SAYGI
     
GRUP 5    
Ana Bilim Dalı Unvan Ad - Soyad
Spor Bilimleri Ve Teknolojisi Prof.Dr. A. Haydar DEMİREL
Temel Bilimleri Prof.Dr. Nezire SAYGILI
Tıbbi Biyokimya Dr.Öğr.Üyesi Başak ÇELTİKÇİ
Biyoistatistik Prof.Dr. Ahmet Ergun KARAAĞAOĞLU
Odyoloji Öğr.Gör.Dr. Hilal Burcu ÖZKAN
Doğum ve Kadın Hast. Hemşireliği Dr.Öğr.Üyesi Fatma USLU ŞAHAN
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Prof.Dr. Ayşe LİVANELİOĞLU
Aşı Enstitüsü Doç.Dr. Lale ÖZIŞIK 
Temel Onkoloji Dr.Öğr.Üyesi Begüm KOCATÜRK
Protetik Diş Tedavisi Öğr.Gör.Dr. Diler DENİZ
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Prof.Dr. Berna Diclenur ULUĞ
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Doç.Dr. Gül YALÇIN ÇAKMAKLI
Dil ve Konuşma Terapisi Öğr.Gör.Dr. Aydan BAŞTUĞ DUMBAK
     
GRUP 6    
Ana Bilim Dalı Unvan Ad - Soyad
Spor Bilimleri Ve Teknolojisi Dr.Öğr.Üyesi Serdar ARITAN
Farmasötik Kimya Prof.Dr. Birsen TOZKOPARAN KÖPRÜCÜ
Fizyoloji Prof.Dr. Neslihan H.DİKMENOĞLU FALKMARKEN
Biyoistatistik Dr.Öğr.Üyesi Osman DAĞ
Ergoterapi Doç.Dr. Gökçen AKYÜREK
Kök Hücre Bilimleri Prof.Dr. Fahriye Duygu ÇETİNKAYA
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Prof.Dr. Edibe ÜNAL
Aşı Enstitüsü Dr.Öğr.Üyesi Gamze VARAN
Klinik Onkoloji  Prof.Dr. Ayşegül ÜNER
Protetik Diş Tedavisi Öğr.Gör.Dr. Elif Melike GÜRER
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Prof.Dr. Aygün ERTUĞRUL
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Prof.Dr. Melike MUT AŞKUN
Biyoinformatik Öğr.Gör.Dr. Gülşah Merve KILINÇ
     
GRUP 7     
Ana Bilim Dalı Unvan Ad - Soyad
Beden Eğitimi ve Spor Prof.Dr. Feza KORKUSUZ
Farmasötik Kimya Prof.Dr. Mutlu AYTEMİR
Fizyoloji Doç.Dr. Okan ARIHAN
Plastik, Rekon. Ve Estetik Cerrahi Doç.Dr. Mert Çalış
Ergoterapi Dr.Öğr.Üyesi Onur ALTUNTAŞ
Kök Hücre Bilimleri Prof.Dr. Fatma Visal Okur
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Doç.Dr.  Ceren GÜRŞEN
Radyasyon Onk. Prof.Dr. Gökhan ÖZYİĞİT
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Prof.Dr. Nuray ER
Protetik Diş Tedavisi Öğr.Gör.Dr. Nigar BAGHİROVA
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Prof.Dr. Cengiz KILIÇ
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Prof.Dr. Burçak BİLGİNER
Çocuk Sağlığı Enstitüsü Prof.Dr. Rezan TOPALOĞLU
     
GRUP 8    
Ana Bilim Dalı Unvan Ad - Soyad
Beden Eğitimi ve Spor Prof.Dr. Alp ÇETİN
Farmasötik Kimya Dr.Öğr.Üyesi Suat SARI
Fizyoloji Öğr.Gör.Dr. Aslı Şan DAĞLI GÜL
Plastik, Rekon. Ve Estetik Cerrahi Prof.Dr. Serdar Nazif NASIR
Dil ve Konuşma Terapisi Prof.Dr. Esra ÖZCEBE
Biyoinformatik Prof.Dr. Ayşe Nurten AKARSU
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Doç.Dr.  Gözde YAĞCI
Radyasyon Onk. Prof.Dr. Faruk ZORLU
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem KARACA
Protetik Diş Tedavisi Öğr.Gör.Dr. Büşra ŞENÖZ
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Prof.Dr. Başaran DEMİR
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Prof.Dr. Meryem Aslı TUNCER
Radyasyon Onk. Prof.Dr. Mustafa CENGİZ
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Doç.Dr.  Ayşe İlksen ÇOLPAK IŞIKAY
     
GRUP 9    
Ana Bilim Dalı Unvan Ad - Soyad
Klinik Eczacılık  Prof.Dr. S. Kutay DEMİRKAN
Farmakoloji Dr.Öğr.Üyesi Merve DENİZALTI
Tıbbi Mikrobiyoloji Prof.Dr. Ahmet PINAR
Halk Sağlığı  Prof.Dr. Ü.Şevkat Bahar ÖZVARIŞ
Dil ve Konuşma Terapisi Doç.Dr. Fatma ESEN AYDINLI
Biyoinformatik Dr.Öğr.Üyesi Arda ÇETİNKAYA
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Doç.Dr.  Aynur DEMİREL
Radyasyon Onk. Prof.Dr. Ferah YILDIZ
Endodonti Prof.Dr. Zeliha YILMAZ 
Pedodonti Prof.Dr. M. Seval ÖLMEZ
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Prof.Dr. Elif ANIL YAĞCIOĞLU
Nörolojik ve Psi.Bil. Enstitüsü Prof.Dr. Bülent Elibol
Endodonti Dr.  Ahmet KELEŞ